
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 14IMH9 14" Intel Core Ultra 5 125H 16GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11
от 761,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Yoga Slim 7 14IMH9 14" Intel Core Ultra 5 125H 16GB/512GB Win11|
761,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Yoga Slim 7 14IMH9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14-ядрен (до 4.50GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти







