
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Yoga G5 14" Intel Core i7-10610U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 761,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Yoga G5 14" Intel Core i7-10610U 16GB/256GB Win11 Pro|
761,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad X1 Yoga G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10610U, 4-ядрен (до 4.90GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти







