
LENOVO
LENOVO ThinkPad E15 G2 15" AMD Ryzen 7 4700U 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11 Pro
от 619,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad E15 G2 15" AMD Ryzen 7 4700U 16GB/512GB Win11 Pro|
619,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad E15 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 4700U, 8-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти







