
LENOVO
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 14" Intel Core Ultra 5 225U 16GB/512GB No OS
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: No OS
от 605,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 14" Intel Core Ultra 5 225U 16GB/512GB No OS|
605,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти







