
REPUBLIX
REPUBLIX Core G12i i5-12400F 16GB/512GB RTX 3050 8GB
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Без операционна система
от 1129,00 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
REPUBLIX Core G12i i5-12400F 16GB/512GB RTX 3050 8GB|
1129,00 €
Доставка
1-3 работни дни
| RGB | Не |
| SSD Диск | 512GB |
| Гаранция | 36 месеца |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Приложение | Gaming, Streaming, Multitasking |
| Видео Карта | RTX 3050 8GB |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Процесор, модел | Intel Core i5-12400F |
| Операционна система | Без операционна система |
Подобни продукти







