
CANYON
CANYON backpack RT-7 Urban 17.3'' Black
от 43,22 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
CANYON backpack RT-7 Urban 17.3'' Black|
43,22 €
Доставка
1-3 работни дни
| Име на маркетингов модел | RT-7 |
| Търговско име | CANYON backpack RT-7 Urban 17.3'' Black |
| Тип | Раница |
| Съкратено Описание | Laptop backpack for 17.3 inch |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп, MacBook |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 17" |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Дълбочина | 130 мм |
| Височина | 470 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 300x130x470 мм |
| Carton weight (kg) | 11 кг |
Подобни продукти







