
CANYON
CANYON backpack BPE-5 Urban USB 15.6'' Red
от 38,13 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
CANYON backpack BPE-5 Urban USB 15.6'' Red|
38,13 €
Доставка
1-3 работни дни
| Име на маркетингов модел | BPE-5 |
| Търговско име | CANYON backpack BPE-5 Urban USB 15.6'' Red |
| Тип | Раница |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Bordeaux |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Характеристики | Bay for Ноутбук |
| Дълбочина | 300 мм |
| Височина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 300x120x400 мм |
| Carton weight (kg) | 10 кг |
Подобни продукти







