
CANYON
CANYON Casual laptop bag
от 12,67 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
CANYON Casual laptop bag|
12,67 €
Доставка
1-3 работни дни
| Име на маркетингов модел | B-2 |
| Търговско име | CANYON bag B-2 Casual 15.6'' Black |
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Fashion Bag |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 288 |
| Color box dimensions (mm) | 285x45x380 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.44 кг |
| Carton weight (kg) | 11.7 кг |







