
Geometric Future
Geometric Future кутия Case EATX - Model 5 Black/Grey
от 117,92 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
Geometric Future кутия Case EATX - Model 5 Black/Grey|
117,92 €
Доставка
1-3 работни дни
| Цвят | Сив, Черен |
| Тегло | 8.75 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 460 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Отпред |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 180 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отзад, 140 mm - Отзад, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отдолу, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отдолу, 420 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
Подобни продукти







