
Gamemax
Gamemax кутия Case EATX - Diamond CP A-RGB
от 45,85 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
Gamemax кутия Case EATX - Diamond CP A-RGB|
45,85 €
Доставка
1-3 работни дни
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.4 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 340 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 170 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Подобни продукти







