
Raijintek
Raijintek кутия Case ATX - PAEAN C7 WHITE
от 47,39 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
Raijintek кутия Case ATX - PAEAN C7 WHITE|
47,39 €
Доставка
1-3 работни дни
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 7.19 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 410 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 160 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отстрани, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отдолу |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
Подобни продукти







