
Raijintek
Raijintek кутия Case EATX - PONOS MS4 - 4 x 120mm ARGB Fans, Mesh
от 77,38 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
Raijintek кутия Case EATX - PONOS MS4 - 4 x 120mm ARGB Fans, Mesh|
77,38 €
Доставка
1-3 работни дни
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.2 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, SSI-CEB, mATX |
| Макс. GPU | 390 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Подобни продукти







