
Zalman
Zalman кутия Case EATX - Z10 PLUS - Tempered Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-Z10-PLUS |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Да RGB Hub Addressable |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 RGB Controller RGB button HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | FRONT 3 x 140 mm ARGB REAR 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | FRONT 3 x 120 mm /140 mm TOP 3 x 120 mm / 2 x 140 mm REAR 1 x 120 mm BOTTOM 2 x 120 mm SIDE 2 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 173 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 395 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | ARGB Controller 6 channel included Full Mesh Front Panel Sliding Dust Filters Magnec Dust Filters GPU Support Bracket Water Cooling up to 360mm Cable Management |
| РАЗМЕРИ | 481 x 220 x 488 mm |
| ТЕГЛО | 8.1 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213764660 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, RGB Hub, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.1 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 395 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic, RGB Controller, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 173 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






