
Zalman
Zalman кутия Case ATX - P40 Prism Black
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-P40-PRISM-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 RGB button HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (ZM-AF120 ARGB Fan) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side 1: 3 x 120 mm Side 2: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 452 x 235 x 495 mm |
| ТЕГЛО | 8.9 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800263650163 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.9 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отзад, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отстрани, 360 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 1 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






