
Zalman
Zalman кутия за компютър Case ATX - N4 - RGB, Tempered Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-N4 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top : 2 x 120 mm Front : 3 x 140 mm Rear : 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top : 2 x 120 mm Front : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mm Rear : 1 x 120 mm Bottom : 2 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 163 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 315 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front Panel Mesh Design Premium Edgeless Tempered Glass Magnetic Dust Filter Cable-management-friendly chassis |
| РАЗМЕРИ | 396 x 204 x 446 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213763946 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 315 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 163 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отпред, 240 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






