
Zalman
Zalman кутия Case ATX - Chronix BLACK - 3 x 120 mm A-RGB, USB-C, Tempered Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-CHRONIX-BLACK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm (ARGB) Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Modern & Sleek Design Panoramic View With Seamless Tempered Glass Panels Tool-Free Glass Panels Optimal Airflow Pre-installed ARGB Infinity Mirror Fans Mesh Bottom Panels |
| РАЗМЕРИ | 436 x 215 x 487 mm |
| ТЕГЛО | 6.1 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800263650484 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.1 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 410 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type-C, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






