MSI
MSI Z890 GAMING WIFI, LGA 1851, Dual Channel DDR5 up to 8800(OC)MHz, 4x PCIe x16 slots, 3x M.2 slots, 6x USB 5Gbps A, 1x USB 20Gbps Type-C, 1x HDMI, 1x Type-C DP, 1x DP, 2.5Gbps LAN, Wi-Fi 7, 7.1 Audio, 3Y Warranty
| Чипсет на дънната платка | Intel Z890 |
| Процесор | Intel Core Ultra Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1851 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , XMP 3.0 |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125D |
| WI-FI | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E, IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express x16 | 4 |
| Antenna | 2 |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| USB | 1 (USB Type C); 6 (USB Type-A) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| DisplayPort | 1 |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | UEFI |
| Дънна платка - характеристики | RGB LED |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , WiFi antenna |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1851 |
| Чипсет | Intel Z890 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






