ASROCK
ASROCK MB Desktop Z790 Steel Legend (S1700, 4x DDR5, 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 3.0 x1, 4x Hyper M.2, 1x Blazing M.2, 8x SATA3, 2x USB-C, 16x USB 3.2, 5x USB 2.0, 1x RJ-45 2.5GB Lan, 802.11ax Wi-Fi 6E Module, 1x HDMI, 1x DP, ATX
| Чипсет на дънната платка | Intel Z790 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 , Intel Hybrid Technology , Intel Thermal Velocity Boost , Intel Adaptive Boost Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 4.0 x4 (4 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (8), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Nahimic Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek Dragon RTL8125BG |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Antenna | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 8 (USB 3.2 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 5 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Дънна платка - характеристики | 15u Gold contact, AMD CrossFire technology |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables |
| Включени аксесоари | Антена , Screws |
| Сертификати | FCC, CE, ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required), CEC Tier II ready |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






