ASROCK
ASROCK MB Desktop Z790 PG Lightning (S1700, 4x DDR5, 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 5.0 x16, 3x PCIe 3.0 x1, 4x Hyper M.2, 4x SATA3 6.0Gb/s, RAID 0,1,5,10, 2x USB-C, 10x USB 3.2, 3x USB 2.0, 1x RJ-45 2.5GB, 1x HDMI, ATX
| Чипсет на дънната платка | Intel Z790 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors , Intel 14th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Technology 3.0 , Intel Hybrid Technology , Intel Thermal Velocity Boost , Intel Adaptive Boost Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 3.0 |
| Support | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (4), |
| Вграден видео контролер | Да |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Nahimic Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125BG |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet , 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 5 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Antenna | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PS/2 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | UEFI , 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Хардуерен мониторинг | CPU Temperature , CPU Voltage , System Temperature , System Voltage |
| Дънна платка - характеристики | AMD CrossFire technology, RGB LED |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






