
1stPlayer
1stPlayer кутия Case ATX - Firebase X5 RGB v2 - 4 fans included
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | X5-BK-4F1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm RGB Rear : 1 x 120mm RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120/140 mm Top: 2 x 120/140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 368 x 210 x 480 mm |
| ТЕГЛО | 5.0 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977916593077 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Fixed, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.0 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 320 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






