WESTERN DIGITAL
HDD External WD My Passport (5TB, USB 3.2) Black
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Storage Capacity | 5 TB |
| Data Channel External | USB 3.2 Gen 1 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 8.1 , Microsoft Windows 10 |
| Включени аксесоари | Ръководство за бързо стартиране |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 107.19 мм |
| Височина | 11.18 мм |
| Ширина | 74.93 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






