WESTERN DIGITAL
HDD External WD My Passport (4TB, USB 3.2) Blue
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Storage Capacity | 4 TB |
| Data Channel External | USB 3.2 Gen 1 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 8.1 , Microsoft Windows 10 |
| Включени аксесоари | Ръководство за бързо стартиране |
| Cable Included | USB кабел |
| Външен цвят | Син |
| Максимална температура на околната среда | 35 °C |
| Минимална температура на околната среда | 5 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Дълбочина | 107.2 мм |
| Височина | 19.15 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Номинално тегло | 0.21 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






