
1stPlayer
1stPlayer Кутия Case ATX - Fire Dancing V4 RGB - 4 fans included
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | V4-4F1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 4 x 120mm RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | FRONT: 3 x 12CM TOP: 2 x 12CM REAR: 1 x 12CM BOTTOM: 2 x 12CM |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Fan Filter Watercooling Support : Top 240mm |
| РАЗМЕРИ | 380 x 200 x 460 mm |
| ТЕГЛО | 4.20 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418982484 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Fixed, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.20 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 320 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






