
APNX
APNX кутия Case ATX - V1-W - Wood, White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | APNX |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | V1-W-WH-v1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front-Right: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 or 160 mm x 2 (Max.) Top: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 (Max.) Bottom: 120 mm x 3 (Max.) or 140 mm x 2 (Max.) Rear: 120 mm x 1 (Max.) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 6 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 395 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Unique thermal design Form follows function Adjustable motherboard position mechanism Take control of your cooling Redesigned storage bracket GPU structural support Neat and tidy cable management Smart bracket with branding |
| РАЗМЕРИ | 290 x 485.5 x 500 mm |
| ТЕГЛО | 11.76 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711099479566 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 11.76 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 395 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 170 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отстрани, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отдолу, 280 mm - Отстрани, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отдолу, 360 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






