
DELL
Монитор DELL U3824DW 38" 3840x1600 (UW4K) 60Hz IPS
✔ 5ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 38" |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контраст | 2 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 3840x1600 |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 21:9 |
| Време за реакция | 5ms |
| Цветово покритие | DCI-P3 98%, sRGB 100% |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






