ASROCK
Asrock TC-1300T, 1300W, 80 Plus Titanium, Fully Modular PSU, Japanese Capacitors, 2x EPS 12V CPU(4+4pin), 2x PCIe5.1 (12+4pin), 8x PCIe (6+2pin), 3x 4-pin connectors, 9x SATA, OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP protections, 135 mm Axial Fan, ATX 3.1
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Максимално изходно захранване | 1300 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Titanium |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 9 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 8 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 2 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






