EDIFIER
Edifier T5s Powered Subwoofer, 8-inch long-throw front-firing woofer, 70 W RMS, frequency response down to 35 Hz, RCA Signal-In , Signal-Out pass-through, low-pass filter & phase control, auto-standby feature, Black
| Тип система | Speaker |
| Компоненти | Суб буфер |
| Честотен диапазон | 35Hz-115Hz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Woofer | 1 (1 x 8") |
| Аудио интерфейс | 2 (RCA) |
| Дълбочина | 170 мм |
| Височина | 400 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Номинално тегло | 10.38 кг |
| Включени кабели | Аудио кабел , Захранващ кабел |
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен |
| Материал на изработка | MDF |
| Включени аксесоари | Документация |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Система | Speaker |
| Компоненти | Суб буфер |
| Честотен диапазон | 35Hz-115Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






