SEAGATE
SEAGATE HDD External One Touch with Password (2.5'/4TB/USB 3.0)
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5in |
| Storage Capacity | 4 TB |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| Requires Operating System | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Cable Included | USB 3.0 Cable |
| Външен цвят | Черен |
| Материал на корпуса | Метал |
| Дълбочина | 20.9 мм |
| Височина | 115.3 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Номинално тегло | 0.268 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






