SEAGATE
SEAGATE HDD External Expansion Desktop Drive (3.5'/20TB/ USB 3.0)
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Hard Drive Internal Form Factor | 3.5in |
| Storage Capacity | 20 TB |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Requires Operating System | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Включени аксесоари | Ръководство за бързо стартиране , Power Adapter |
| Cable Included | USB 3.0 Cable |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 125 мм |
| Височина | 178.75 мм |
| Ширина | 41.9 мм |
| Номинално тегло | 1.176 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






