SEAGATE
SEAGATE HDD External Expansion Portable (2.5'/2TB/ USB 3.0/ RMN SRD0NF1)
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5in |
| Storage Capacity | 2 TB |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Cable Included | USB 3.0 Cable |
| Външен цвят | Черен |
| Software Included | Seagate Dashboard |
| Дълбочина | 117 мм |
| Височина | 14.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Номинално тегло | 0.17 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






