SEAGATE
SEAGATE HDD External Basic (2.5'/2TB/USB 3.0)
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5in |
| Storage Capacity | 2 TB |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 10 |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Включени аксесоари | Ръководство за бързо стартиране |
| Cable Included | USB кабел |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 14.8 мм |
| Височина | 117 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Номинално тегло | 0.17 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | HDD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






