SILICON POWER
SILICON POWER M.2 2280 PCIe SSD,A60,128GB
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Pack Length (mm) | 125 mm |
| Pack Width (mm) | 85 mm |
| Pack Height (mm) | 6 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
Характеристики
Характеристики
| Тип | SSD |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






