SILICON POWER
Silicon Power DDR3-1600 CL11 8GB DRAM DDR3 U-DIMM Desktop 8GB (512*8) 16chips
| Технология на паметта | DDR3 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 240-pin |
| Скорост/честота на паметта | 1600MHz(PC3-12800) |
| CAS латентност | CL11 |
| Съвместими устройства | Памет |
| Номинално захранващо напрежение | 1.5 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR3 SDRAM |
| Скорост | 1600MHz(PC3-12800) |
| Капацитет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






