SUPER FLOWER
Super Flower Zillion DB Bronze 850W ATX 3.1 80 Plus Bronze, Flat Black Cables, 120mm Fan, 3 Year Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 200-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , No-load Operation |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 85% |
| Сертификати | TÜV / CB / CE / RoHS / FCC |
| +3.3V | 18 A |
| +5V | 18 A |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Номинално тегло | 1.5 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






