
DELL
Монитор DELL S2725HSM 27" 1920x1080 (FHD) 144Hz IPS
✔ 4ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A))
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Размер | 27" |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 4ms |
| Честота на опресняване | 144Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






