ASROCK
ASROCK Video Card AMD Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 x16 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 9070XT |
| Скорост на GPU ядрото | 2400 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2970 MHz |
| Брой поточни процеси | 4096 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , AMD Radeon Boost , AMD Radeon Anti-Lag , AMD Smart Access Memory , AMD Radeon Super Resolution , 3rd Gen Ray Tracing Cores , AMD Radiance Display Engine , AMD FidelityFX Super Resolution , AMD RDNA 4 Architecture , AMD Fluid Motion Frames 2 , AI Accelerators 2nd Gen , AMD HYPR-RX |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 800 W |
| Охладителна система - тип | Triple Slot Fan Cooler |
| Card Slot Width | 2.9 slot |
| Характеристики на видео карта | Triple Fan Design, 0DB Silent Cooling, Striped Fan, Reinforced Metal Frame, Polychrome SYNC, ARGB LED |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 131 мм |
| Височина | 58 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Номинално тегло | 1.155 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | AMD Radeon RX 9070XT |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






