ASROCK
ASROCK Video Card AMD Radeon RX-7600 Challenger 8GB GDDR6 128bit, 2695 MHz / 18Gbps, 3x DP 2.1, 1x HDMI, 2 fan, 2 slot
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 7600 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 33 |
| Скорост на GPU ядрото | 1770 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2695 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2048 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 4096x2160 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , AMD Eyefinity , AMD FreeSync , AMD FidelityFX , AMD RDNA 3 Architecture |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 18 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 288 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 269.2 мм |
| Височина | 40.3 мм |
| Ширина | 131.8 мм |
| Номинално тегло | 0.64 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | AMD Radeon RX 7600 |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






