MSI
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 5070 12G SHADOW 2X OC, 12GB GDDR7, 192bit, Effective Memory Clock: 28000MHz, Boost: 2542 MHz, 6144 CUDA Cores, PCIe 5.0, 3x DP 2.1b, HDMI 2.1b, RAY TRACING, Dual Fan, 1x16pin, 650W Recommended PSU, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Скорост на GPU ядрото | 2542 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2557 MHz |
| Брой поточни процеси | 6144 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia CUDA , Nvidia G-Sync , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , NVIDIA Encoder , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE , NVIDIA Blackwell Architecture |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR7 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Скорост на видео памет | 28 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner , Nvidia App , MSI Center |
| External Power | 16 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Охладителна система - тип | Torx 2X Cooler (Double Slot) |
| Характеристики на видео карта | DrMOS, Reinforced Metal Frame, SFF-Ready, Zero Frozr |
| Дълбочина | 126 мм |
| Височина | 50 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Номинално тегло | 0.724 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Тип памет | GDDR7 SDRAM |
| Видеопамет | 12 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






