MSI
MSI Video Card NVIDIA GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC, 8GB GDDR7, 128-bit, 2535 MHz Boost, 3840 CUDA Cores, PCIe 5.0 (x8), 3x DP 2.1b, HDMI 2.1b, RAY TRACING, Dual Fan, 145W TDP, 8-pin PCIe Power, G-SYNC, 2-Slot, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 x16 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| GPU Core Speed Boost | 2535 MHz |
| Брой поточни процеси | 3840 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | Nvidia CUDA , Nvidia G-Sync , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , NVIDIA Encoder , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE , NVIDIA Blackwell Architecture |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate |
| Стандарт за цифрова телевизия | HDCP |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR7 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 28 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner , Nvidia App , MSI Center |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Охладителна система - тип | Dual Slot Fan Cooler |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Характеристики на видео карта | DrMOS, Zero Frozr, Reinforced Backplate |
| Консумирана енергия при работа | 145 W |
| Дълбочина | 117 мм |
| Височина | 41 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Номинално тегло | 0.529 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Тип памет | GDDR7 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






