MSI
MSI Video Card NVIDIA GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC, 8GB GDDR6, 128-bit, 2602 MHz Boost, 2560 CUDA Cores, PCIe 5.0 (x8), 3x DP 2.1b, HDMI 2.1b, RAY TRACING, Dual Fan, 130W TDP, 8-pin PCIe Power, G-SYNC, 2-Slot, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 x16 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5050 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GB207-300 |
| GPU Core Speed Boost | 2602 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2560 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia CUDA , Nvidia GPU Boost , Nvidia G-Sync , Nvidia ShadowPlay , VR Ready , Nvidia Ansel , Nvidia Highlights , NVIDIA TXAA Technology , NVIDIA FreeStyle , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , Nvidia Omniverse , NVIDIA Encoder , NVIDIA Decoder , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE , NVIDIA Blackwell Architecture , RTX Remix |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate , Vulkan 1.4 |
| Fill Rate (textures) | 205.8 GT/s |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 82.3 GP/s |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 320 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner , MSI Center |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Охладителна система - тип | TORX 5.0 Fan |
| Характеристики на видео карта | DrMOS, Zero Frozr |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Консумирана енергия при работа | 130 W |
| Дълбочина | 197 мм |
| Височина | 41 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Номинално тегло | 0.491 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5050 |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






