MSI
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC, 8GB GDDR6, 128bit, Boost: 1807 MHz, 2560 CUDA Cores, PCIe 4.0, 1x DP 1.4a, 1xHDMI 2.1a, 1xDL-DVI-D, RAY TRACING, Dual Fan, 500W, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA106-150-KA-A1 |
| GPU Core Speed Boost | 1807 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2560 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia CUDA , Nvidia Adaptive V-Sync , Nvidia G-Sync , NVIDIA Ampere Architecture , 2nd Gen Ray Tracing Cores , 3rd Gen Tensor Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 224 GB/s |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner |
| External Power | 6 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 500 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Консумирана енергия при работа | 115 W |
| Дълбочина | 205 мм |
| Височина | 45 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Номинално тегло | 0.57 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






