MSI
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC, 6GB GDDR6, 96bit, Boost: 1492 MHz, 2304 CUDA Cores, PCIe 4.0, 1x DP 1.4a, 2xHDMI 2.1a, RAY TRACING, Dual Fan, 300W, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA106-150-KA-A1 |
| GPU Core Speed Boost | 1492 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2304 |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia Adaptive V-Sync , Nvidia G-Sync , Nvidia ShadowPlay , Nvidia Ansel , Nvidia DLSS , Nvidia Highlights , NVIDIA Ampere Architecture , NVIDIA FreeStyle , NVIDIA Game Ready |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 6 GB |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 96 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 2 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Консумирана енергия при работа | 70 W |
| Дълбочина | 189 мм |
| Височина | 42 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Номинално тегло | 381 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 6 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






