MSI
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 3050 LP E 6G OC, 2x HDMI, 1x DP, DUAL FAN, ATX
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Форм фактор | Low-profile |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| GPU Core Speed Boost | 1492 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2304 |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia Adaptive V-Sync , Nvidia G-Sync , Nvidia ShadowPlay , Nvidia Ansel , Nvidia DLSS , Nvidia Highlights , NVIDIA Ampere Architecture , NVIDIA FreeStyle , NVIDIA Game Ready |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 6 GB |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 96 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 2 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner , MSI Center |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Охладителна система - тип | Dual Slot Fan Cooler |
| Характеристики на видео карта | Reinforced Backplate |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Консумирана енергия при работа | 70 W |
| Дълбочина | 69 мм |
| Височина | 42 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Номинално тегло | 0.352 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 6 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






