
1stPlayer
1stPlayer кутия Case ATX - RT7 Black - LED display
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | RT7-BLACK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 157 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front and top feature intergrated U-shaped tempered glass LED display monitors CPU, memory usage, temperature and frequency Support 360 mm radiator on the right panel Bottom, rear and side ventilation ensures excellent cooling performance Pull-out dust filter at the bottom for easy cleaning and maintainance |
| РАЗМЕРИ | 443 x 280 x 440 mm |
| ТЕГЛО | 6.6 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418987052 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.6 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 400 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 157 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отстрани, 360 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






