RAZER
Razer Rogue 15 Backpack V3, Black, Tear- and water-resistant exterior, TPU padded scratch proof interior, Dedicated laptop compartment, Fits most laptops up to 15", 460 mm x 320 mm x 170 mm, 100% Polyester
| Тип | Раница |
| Съкратено Описание | Rogue 15 |
| Материал на корпуса | Полиестер , Термопластичен полиуретан |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук 15.6" |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди, Weather Resistant, Abrasion Resistance |
| Carry Method | Carrying Handle, Shoulder Straps |
| Case Lock Type | Zipper |
| Характеристики | Bay for Ноутбук, Pocket for Water Bottle, Organizer Pocket, Side Pocket, Internal Pockets, Padded, Anti-Wrinkle |
| Дълбочина | 170 мм |
| Височина | 460 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Economic operator in EU / authorized representative | Razer (Europe) GmbH |
| Postal address | Alter Teichweg 25, 22081 Hamburg, Germany |
| Electronic address | Compliance@razer.com |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






