
DeepCool
DeepCool кутия Case E-ATX - CH780 WH - Dual-Chamber
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CH780-WHADE41-G-1 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Big Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 4 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 1 x 420 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 / 3 x 140 / 2 x 180 / 2 x 200 mm Side: 3 x 120 / 3 x 140 mm Bottom: 3 x 120 / 3 x 140 / 2 x 180 / 2 x 200 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 9 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 132 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 480 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full Panoramic Glass Dual-Chamber layout Three beautifully bright 140mm ARGB fans are united into a single 420mm unit PCI-e riser cable and vertical mount are included |
| РАЗМЕРИ | 528 x 250 x 551 mm |
| ТЕГЛО | 13.7 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412774730 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 13.7 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 480 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 4 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Форм фактор | Big Tower |
| Макс. охладител | 132 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отстрани, 140 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отдолу, 280 mm - Отстрани, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отдолу, 360 mm - Отстрани, 420 mm - Отгоре, 420 mm - Отдолу, 420 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 1 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






