
DeepCool
DeepCool кутия Case EATX - CH560 A-RGB White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CH560-WHAPE4-G-1 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 / 1 x 140 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 380 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Exceptional airflow from all sides of the case Tempered glass and mesh hybrid side panel provides a crystal-clear view Three luminous PWM enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front |
| РАЗМЕРИ | 458 x 230 x 471 mm |
| ТЕГЛО | 7.5 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412774907 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 7.5 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 380 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type-C, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 175 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отзад, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






