
DeepCool
DeepCool кутия Case ATX - CC560 MESH V2
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CC560-BKAMA4-G-2 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm ARGB Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm/3 x 140 mm Top: 2 x 120 mm/2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 370 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Refined Mesh Airflow Case Well ventilated throughout the entire chassis Four pre-installed ARGB fans The chassis and side glass panel have been upgraded and reinforced for extra durability Magnetic top dust filter |
| РАЗМЕРИ | 432 x 215 x 483 mm |
| ТЕГЛО | 5.7 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412774181 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.7 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 370 mm |
| Интерфейс | 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






