DeepCool
DeepCool PX1300-P, 1300W, 80 Plus PLATINUM, Fully Modular, Flat Black Cables, 135mm FDB Fan, Fluid Dynamic Bearing, 150x160x86mm (W x L x H), ATX 3.0, OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/NLO/SIP, 12Y, R-PXD00P-FC0B-EU
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Номинален Ток | 15 A |
| Максимално изходно захранване | 1300 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Platinum |
| Efficiency | 92% |
| +3.3V | 25 A (65 W) |
| +5V | 25 A (65 W) |
| +12V | 108.3 A (1299.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 4 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 5 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 160 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






