MSI
MSI PRO Z790-P WIFI, Socket 1700, Dual Channel DDR5 7000+MHz, 3x PCIe x16 slot, 4x M.2 slot, 1x HDMI, 4x USB 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 2, 7.1 HD Audio, 2.5Gbps LAN, 3Y
| Чипсет на дънната платка | Intel Z790 |
| Процесор | Intel Celeron , Intel Pentium , Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 500MHz(PC4000) , 4800MHz(PC5-38400) , 5200MHz(PC5-41600) , 5600MHz(PC5-44800) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (6), Storage Controller:, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, PCIe/SATA (2 x M.2 (Key M)), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| WLAN | M.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6, IEEE 802.11abgn Wi-Fi 4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express x16 | 3 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 6 (3.5 мм мини жак) |
| PS/2 | 1 |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | UEFI |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






